Дитячий садок - це невтомна і самобутня країна малечі.

Це той світ у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку.

І ми робимо все, щоб цей період був незабутнім та сповненим приємними спогадами...

Музичний зал

Є осередком розвитку вокальних,  хореографічних, драматичних, музичних здібностей та обдарувань дітей.

Кімната релаксації

Призначена для індивідуальної та групової психологічної роботи з дітьми.

Спорт зал

Забезпечений різноманітним спортивним інвентарем, стандартним та нестандартним обладнанням для  розвитку основних рухів і потреби в руховій активності дошкільнят.

Кабінет логопеда

Забезпечено сучасним дидактичним матеріалом  для проведення корекційно-розвивальної роботи з дітьми.

Кабінет психолога

Працює як консультативний центр для педагогів та батьків. Проводить індивідуальну роботу, використовує ігрову терапію, групові заняття із дітьми.

Методичний кабінет

Є центром всієї методичної роботи закладу, творчою лабараторією, яка акумулює сучасні ідеї, технології розвитку та виховання дітей дошкільного віку. Вивчає та адаптує до умов закладу передовий педагогічний досвід.

Алея казок

Створює атмосферу казковості, підтримує у дітей гарний настрій, підкреслює неповторність інтер'єру дошкільного закладу.