menu

 

 

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

діти яких відвідують КЗ «ЛЗДО № 11  «БЕРІЗКА» у період адаптивного карантину

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

  1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно залишити дитину вдома, звернутися до сімейного лікаря, прийняти міри самоізоляції та обов’язково попередити вихователя групи.
  2. Завжди надавайте вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.
  3. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7.00 -7.30 до 8.00, зберігаючи соціальну дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей в громадських місцях.
  4. Ранковий прийом дітей здійснюється вихователями на території ЗДО (на майданчиках вікових груп). Вранці дітям проводиться температурний скринінг. Діти з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками респіраторних захворювань будуть відсторонені.
  5. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках з покритими носом та ротом, відповідно до карантинних вимог.
  6. Попередьте вихователя, якщо у вашої дитини можливі алергічні реакції на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики.
  7. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, ґаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо), окрім особистих речей та засобів гігієни: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір.
  8. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо). 
  9. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи ЗДО (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт закладу,  сторінку Вашої групи в Viber, де буде розміщено актуальну інформацію.
  10. Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації  в телефонному режимі або он-лайн.         Контактний телефон ЗДО № 11: (05745)7-12-83;          

e-mail:  ldnz-11@ukr.net

  1. Дотримуйтесь режиму обмеженого перебування дитини в громадських місцях.  Це є небезпечним для її здоров’я навіть під час послаблення карантину.                    
  2. Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я  дітей! Здоров`я дитини та кожної  родини  – це головне!

Вдячні за розуміння і підтримку!

Для того, щоб вберегти дитину від кібернасилля вкрай важливо навчити її правильному

користуванню інтернетом, а також щоб не допустити потрапляння дітей у так звані «групи смерті», рекомендується:      

  1. Батькам варто провести бесіди з дітьми щодо необхідних правил поведінки під час відвідування соціальних мереж. Дитині молодшого шкільного віку, підлітку необхідно роз’яснити небезпеку від розголошення власної персональної інформації – анкетних даних, місця проживання, навчання тощо;
  2. Ніколи не залишати дитину без уваги і прислухатися до її скарг та бажання обговорити якусь проблему;
  3. Стежити за поведінкою дитини і звертати увагу при зміні характеру поведінки (замкнутість, плаксивість, роздратування, агресія і т.д.), особливо при використанні електронних засобів спілкування;
  4. Створити власні (сімейні) правила поведінки онлайн, включаючи всіх членів сім'ї;
  5. Постійно пояснювати дитині, що ви не проти її користування інтернетом та мобільним телефоном, але в разі отримання ним повідомлень або дзвінків, які викликають у неї негативну реакцію, заохочуйте її повідомити вам про це;
  6. Створити електронну пошту і профіль в соціальних мережах разом з дитиною;
  7. Підтримувати контакт з дитиною онлайн, особливо в соціальних мережах, цікавитися вмістом її сторінок, дивитися, хто у неї в друзях, на які групи вона підписана, окрім реального довірливого спілкування;
  8. Звертати увагу на коло спілкування дитини (як реальне, так і віртуальне);
  9. Перевіряти шкіру дитини на наявність пошкоджень. У разі їх виявлення – з’ясовувати обставини, за яких вони з’явилися. Особливу увагу звертати на пошкодження різного роду у формі кита, метеликів;
  10. Намагатися зайняти вільний час дитини спортивними або культурними секціями;
  11. Обов’язково контролювати,які фото та відеофайли розміщені в гаджетах дитини;
  12. Встановити функцію "батьківський контроль" на всіх гаджетах дитини;
  13. вивчити і використовувати комп'ютерні програми і електронні додатки, які можуть допомогти в запобіганні кібернасиллю.

Пам’ятайте, любов – найкращий засіб виховання, а довірливі, дружні, турботливі взаємостосунки між вами та вашими дітьми – основа цієї любові.