У категорії матеріалів: 42
Сторінки: 1 2 3 4 5 »

Людина завжди прагне до прекрасного, до того, що приносить задоволення. Проте сучасний неспокійний ритм життя зумовлює низку стресових ситуацій, переживань, а іноді навіть призводить до розвитку депресії.

Мої статті | Переглядів: 4 | Додав: ekaterina_alexandrovna | Дата: 2024-03-04 | Коментарі (0)

Професія педагога - одна з тих, де синдром емоційного та професійного вигорання досить поширене явище. Адже цей синдром притаманний людям, робота яких пов'язана зі спілкуванням.

Мої статті | Переглядів: 6 | Додав: ekaterina_alexandrovna | Дата: 2024-03-04 | Коментарі (0)

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Найбільш дієвим способом протистояння гепатиту А є вакцинація – для цього обов’язково необхідна консультація спеціаліста. За найменшої підозри на гепатит А негайно зверніться до лікаря!  Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням!

Мої статті | Переглядів: 11 | Додав: ekaterina_alexandrovna | Дата: 2024-01-09 | Коментарі (0)

Кір – це гостра інфекційна хвороба,  одна з найзаразніших захворювань в світі, що може призводити до серйозних ускладнень. У випадку контакту з вірусом кору захворіє 9 з 10 людей, що не мають імунітету проти хвороби.

Мої статті | Переглядів: 18 | Додав: ekaterina_alexandrovna | Дата: 2023-11-24 | Коментарі (0)

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на заклад дошкільної освіти покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Мої статті | Переглядів: 25 | Додав: ekaterina_alexandrovna | Дата: 2023-11-07 | Коментарі (0)

За ініціативи першої леді України Олени Зеленської реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, в якій вагомого значення набуває забезпечення якісного освітнього процесу та створення психологічно комфортного освітнього простору.

Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти. Педагогічні працівники мають забезпечувати психологічну складову організації освітнього середовища, створюючи умови, що сприятимуть розвитку особистості кожної дитини, збереженню здоров’я та формуванню готовності до самостійного життя.

Всесвітній день психічного здоров’я відзначається 10 жовтня. Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником.

Мої статті | Переглядів: 31 | Додав: ekaterina_alexandrovna | Дата: 2023-10-10 | Коментарі (0)

У Дитячому садочку

1 вересня - День знань!

Немов квіти у вінку

Діточки. Море вітань.

Цього дня у наше свято

Всій освіті, всій спільноті

Хочу щиро побажати

Щастя вдома й на роботі!

Мої статті | Переглядів: 32 | Додав: ekaterina_alexandrovna | Дата: 2023-09-01 | Коментарі (0)

В рамках проведення Дня благоустрою території 12.05.2023 колектив нашого закладу долучився до щорічної акції

"За чисте довкілля" з метою поліпшення санітарно-екологічного стану території.

Мої статті | Переглядів: 45 | Додав: ekaterina_alexandrovna | Дата: 2023-05-16 | Коментарі (0)

Мої статті | Переглядів: 41 | Додав: ekaterina_alexandrovna | Дата: 2023-04-26 | Коментарі (0)