При оформленні дитини в  заклад дошкільної освіти потрібен наступний перелік документів:

1. Довідка від сімейного лікаря про стан здоров'я та щеплення;

2. Свідоцтво про народження (ксерокопія);

3. Заява на ім'я директора  закладу (форма заяви  у директора);

4. Направлення управління освіти,  молоді та спорту Лозівської міської ради;

5. Картка профілактичного огляду лікарів.

Шановні батьки!
Відповідно до наказів:

На виконання законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 09.01.2013 №15 «Про вдосконалення обміну інформацією електронними засобами зв’язку», рішення колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.09.2012 № 9/1-2 " Про стан та перспективи розвитку дошкільної освіти”, наказу відділу освіти Лозівської міської ради від 21.11.2013 № 449 ''Про призначення відповідального за електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади міста»з вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів міста. Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.